Wysyłka

 

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego NITCOM

 

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy Nitcom, prowadzony pod adresem www.nitcom.pl (dalej zwanym Witryną) przez Nitcom z siedzibą w Łuczyce 242 A, 32-010 Kocmyrzów (dalej zwanego Sklepem Internetowym).


Sklep internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.

 

 

Dane osobowe

 

W czasie korzystania z Witryny użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza.

 

Wymagane będzie podanie wyłącznie tych danych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sklepu (rejestracja i realizacja zamówień).

 

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby sklepu Nitcom zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

 

 

Składanie zamówień

 

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez Nitcom wymaga podania w odpowiednim formularzu niektórych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

 

Podane w formularzu informacje są przechowywane w naszej bazie danych. Nie ma do niej dostępu nikt z osób trzecich.

 

W momencie składania zamówienia wymagane będzie podanie następujących informacji:

 

1) nazwisko i imię,

2) adres zameldowania na pobyt stały,

3) adres do korespondencji, jeżeli jest inny niż adres zameldowania,

4) adres poczty elektronicznej,

5) numer telefonu.

 

Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.

 

 

Materiały promocyjne i newslettery

 

Sklep Nitcom zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

 

O ile Państwo wyraziliście na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany także w celach marketingowych własnych produktów Nitcom. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

 

 

Środki techniczne i Państwa obowiązki

 

Sklep internetowy dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich.


Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do Witryny i nie udostępniać ich osobom trzecim. Proszę pamiętać, że sklep internetowy nie będzie zwracał się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania na Witrynie oraz w momencie składania zamówienia. W celu uniemożliwienia korzystania z Państwa konta osobom nieuprawnionym prosimy się wylogować po zakończeniu korzystania z Witryny.

 

Ochronie nie podlegają dane osobowe dobrowolnie podawane przy okazji wysyłania publicznych komentarzy do produktów i innych usług związanych z działalnością sklepu Nitcom.

 

 

Oprawa graficzna

 

Wszystkie elementy graficzne umieszczone na stronach Witryny stanowią własność firmy Nitcom. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody Nitcom, jest zabronione. Zabronione jest także przypisanie sobie autorstwa całości lub części tekstu zamieszczonego na wszystkich stronach Witryny.

 

Przysługujące prawa

 

Macie Państwo możliwość podglądu i edycji Państwa danych, w każdym czasie, w ramach Witryny, po zalogowaniu się z użyciem adresu email oraz hasła. W sytuacji, gdy zapomnicie Państwo hasła lub wystąpienia innych problemów z logowaniem, prosimy o kontakt pod adresem: sklep@nitcom.pl.

 

 


Przysługuje Państwo prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, a także prawo do sprostowania błędów, uzupełnienia lub uaktualnienia Państwa danych. Macie Państwo również możliwość wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych w celach marketingowych. Prosimy w tym celu o kontakt pod adresem: sklep@nitcom.pl .

 

 

Inne strony internetowe

 

W ramach Witryny mogą pojawiać się okresowo linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Witryny i nie są w żaden sposób nadzorowane przez sklep internetowy. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi zalecamy zapoznać się. Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.

 

 

Pytania i zastrzeżenia

 

Zachęcamy do zapoznania się również z regulaminem sklepu Nitcom dostępnym na stronie Witryny. W razie pytań i zastrzeżeń dotyczących niniejszej Polityki prywatności prosimy o kontakt mailowy pod adresem: sklep@nitcom.pl.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Social media:
Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:28e07bfd374be44499fd64fb4f74fb05#0}
Sklep internetowy Shoper.pl