Wysyłka

Zestaw Mały Odkrywca - 4gry

Edukacyjne
55
PLN
Zestaw Mały Odkrywca - 4gry
Zestaw Mały Odkrywca - 4gry
in_stock
Dostępność
średnia ilość
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 55,00 zł
Cena netto: 44,72 zł
szt. Zyskujesz 55 pkt [?]

W skład zestawu wchodzą 4 edukacyjne gry:

Zawody - to układanka edukacyjna, dzięki której dzieci zapoznają się z pracą ludzi na różnych stanowiskach oraz ich narzędziami pracy.

Co i gdzie? - jest układanką edukacyjną, dzięki której dziecko uczy się dopasowywania przedmiotów do miejsca, w którym powinny się znajdować.

Pory roku - to gra, której zadaniem jest usystematyzowanie wiedzy o porach roku. Świat na zewnątrz nieustannie się zmienia – każda pora roku wygląda inaczej.

A to było tak… - jest zabawą edukacyjną polegającą na układaniu historyjek obrazkowych zgodnie z kolejnością zdarzeń. Układanki w przyjazny sposób pomagają dostrzegać zależności przyczynowo-skutkowe.

Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem.

Opinie o produkcie (0)

Social media:

Polecamy

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl